4. ROČNÍK STARTUJE 1.6.2019 NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI OBCE KOSTELANY!!

Ranč Milovice

je nově postavený komplex s penzionem a konírnou, který se nachází u samé brány chráněné krajinné oblasti Chřiby. U nás na ranči můžete prožít jak krásnou klidnou, tak i zážitkovou dovolenou plnou adrenalinových aktivit. Malebná krajina Chřibů nabízí další různorodé vyžití, se kterým Vám rádi na našem ranči pomůžeme. Najdete nás 10 km od prvního sjezdu z dálnice D1 na Kroměříž. Příjemné klidné prostředí si můžete vychutnat pěšky na koni, kole nebo třeba i z vrtulníku.

Více informací naleznete na stránkách Ranče Milovice ZDE


Černý Orel

Hotel, penzion, restaurace, pivovar a čokoládovna se nachází v jednom komplexu na Velkém náměstí v Kroměříži.
Hotel: 8 pokojů, 5 x DBL (2+0), 2 x SUITE (2+2), 1 x QUAD (4+0), CELKEM 18 míst + 4 přistýlky.
Penzion: druhé a třetí patro, krásně útulné, designované pokoje, 7 pokojů, 1 x SUITE (2+2), 4 x DBL (2+1), 2x DBL menší (2+0), CELKEM 14 míst + 6 přistýlek

Více informací naleznete na stránkách Černý Orel ZDE


Ranč Kostelany

Hotel*** Crazy Mary

Hotel Crazy Mary nabízí ubytování ve stylově a komfortně zařízených 9 dvoulůžkových pokojích a 12 apartmánech. Součástí každého pokoje je sociální zařízení, TV, telefon a wifi připojení. Apartmány nabízí možnost přistýlky, některé z nich jsou vybaveny kuchyňkou, balkónem či terasou s výhledem.

Rezervaci ubytování lze učinit na recepci Ranče prostřednictvím emailu na recepce@kostelany.cz nebo telefonicky na +420 573 367 272.

Více informací naleznete na stránkách Ranč Kostelany ZDE