3. ROČNÍK MTB MARATÓNU NA RANČI V MILOVICÍCH STARTUJE 9.6.2018

St.č.

Příjmení

Jméno

Bydliště

Rok nar.

Kategorie

Tým

Zaplaceno

Dárek

 1  Šimara   Petr  Kroměříž 1977   M II OD MORAVA  ANO  ano
 2  Držmíšek  Tomáš  Prosiměřice  1976 M II  HC Kojoti – Stars  ANO  ano
 3  Eim  Daniel  Kroměříž  1978  M II  Kroměřížské bajker  ANO  ano
 4  Klár  Martin   Kroměříž  1986  M I  CYKLOSPORT CHROPYNĚ  ANO  ano
 5  Frkal Vít  Kroměříž  1958  M IV  BIKE-FOR-LIFE  ANO  ano
 6  Válek Jaromír  Kroměříž  1982  M I Kroměřížské bajker  ANO ano
 7 Šrůtek Michal Uherské Hradiště 1983  M I Kongo TeaM
 ANO ano
 8  Kutňák Ota Kroměříž  1956  M IV  TUV SUD Rusava bike team  ANO ano
 9  Kučera  Tomáš  Kroměříž  1988  M I STS VAZANY ZDO ANO ano
 10  Laucký Pavel Nezamyslice  1983  M I Kola Koblížek   ANO ano
 11 Glůza Roman Otrokovice 1978 M II Rubic ANO ano
 12  Přikryl Jindřich Brankovice 1976 M II Juvacyklo ANO ano
 13  Trubelík Milan Kroměříž 1974 M II ANO ano
14 Beneš Jan Kroměříž 1991 M ANO ano
15 Bravenec Libor Kurovice 1965 M III Continental VFC ANO ano
16  Tomeček Petr Kroměříž 1971 M II RBT Slimáci  ANO ano
17 Sedlář Michal Zlín 1983 M I Eagle.sc – Jednota Orel Zlín ANO ano
18 Filípek Petr Kyjov M I ANO ano
19 Křivánek Tomáš Prostějov 1994 M Cyklosport UNITE ANO ano
20 Sohr Ladislav Otrokovice 1988 M Eagle.sc, Orel Jednota Zlín ANO ano
21 Kirchner Jakub Praha 1992 M ANO ano
22 Judas Marian Kroměříž 1977 M II Kroměříž ANO  ano
23 Otruba Jan Strážnice 1944 M IV Oceloví letci ANO ano
24 Husek Karel Medlovice 1998 M EDLINE MTB Team ANO ano
25 Teplý Jan Pardubice 1982 M I ANO ano
26 Psotka Pavel Napajedla 1968 M III ANO ano
27 Bernas Aleš Vinohrádky 1977 M II ADI Bajk Tým ANO ano
28 Brátel Zdeněk Brodek u PV 1963 M III ANO ano
29 Bury Vladislav Přerov 1953 M IV Sunny Bike ANO ano
30 Koubek Petr Kroměříž 1960 M III CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO ano
31 Šesták Jan Kroměříž 1959 M III Kroměřížské bajker ANO ano
32 Tuzar Jaroslav Provodovice 1989 M ANO ano
33 Neradil Josef Roštění 1953 M IV Roštění ANO ano
34 Coufalík Martin  Morkovice 1979 M II Sportteam ANO ano
35 Svobodová Zuzana Slatinky 1981 Ž II ANO ano
36 Menšík Jan Kroměříž 1977 M II KolovnaKm ANO ano
37 Makovický Martin Babice 1981 M I Eagle.sc, Orel Jednota Zlín ANO ano
38 Vejmola František Brankovice 1972 M II iron maiden skt Brankovice ANO ano
39 Skyba Zdeněk Otrokovice 1999 Junior Force Drásal ANO ano
40 Štěpánek Vít Praha 1981 M I ANO ano
41 Ševčík Kamil Vrbka 1990 M KolovnaKM ANO ano
42 Holík Radovan Zlín 1989 M ANO ano
43 Koscová Kristina Drahany 1970 Ž II TS Bohemia Bike Team NE
44 Krejčíř Marek Morkovice 1985 M I Bike Triatlon Morkovice NE
45 Úlehla Jiří Jarohněvice 1977 M II Splašený šnek NE
46 Vychodil Lubomír Litovel 1957 M IV Cykloteam Kolárna NE
47 Miklík Pavel Sazovice 1976 M II BIKE TEAM SAZOVICE ANO
48 Strnka Tomáš Traplice 1984 M I BIKE TEAM SAZOVICE ANO
49 Kopeček Vladan Machová 1979 M I BIKE TEAM SAZOVICE NE  –
50 Dubovecký Andrej Zlín 1986 M I BIKE TEAM SAZOVICE  NE  –
51 Říha Marek Sušice 1988 M I  NE
52 Štípala Milan Kroměříž 1984 M I CYKLOSPORT CHROPYNĚ NE
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74